• آخرین اخبار

    آخرین اخبار

برگزاری مراسم تودیع جناب آقای مهندس محمد اصغری و معارفه جناب آقای مهندس محمدرضا نوائی لواسانی

در این جلسه که در تاریخ 1396/8/23 برگزار شد. مراسم با خواندن آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و در ادامه جناب آقای مهندس رضایی مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت در زمینه مسائل جاری شرکت گزارشاتی را به اعضای هیئت مدیره ارائه داد و در نهایت جناب آقای مهندس رضایی به همراه جناب آقای مهندس قدیری (رئیس هیئت مدیره) ضمن متذکر شدن تلاش های بی دریغ جناب آقای مهندس محمد اصغری در طول خدمت صادقانه ایشان از وی تقدیر و تشکر بعمل آوردند و لوح تقدیری به نشانه ی یادبود خدمتشان تقدیم گردید ، و در پی آن جناب آقای مهندس محمدرضا نوائی لواسانی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره معرفی گردید و برای ایشان آرزوی موفقیت در انجام مسئولیت محوله از خداوند منان طلب شد. و در پایان ، مراسم با ذکر یک صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید. 

افزایش سرمایه شرکت

با عنایت به صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1396/3/31 ، سرمایه شرکت از مبلغ 3،000،000،000 ریال ( معادل 3 میلیون سهم 1،000 ریالی ) به مبلغ 9،000،000،000 ریال ( معادل 9 میلیون سهم 1،000 ریالی )  از محل مطالبات حال شده سهامداران افزایش یافت و ماده 5 اساسنامه شرکت بهساز نگهدار شهر اصلاح گردید.

شرکت خودرو سرویس شهر عضو حقوقی جدید هیئت مدیره

با توجه به صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1396/3/16 موضوع  نقل و انتقال یک سهم از شرکت علائم راهنمایی و فنی ایران ( عرف ایران ) و شرکت فناوری اطلاعات کارکنان شهرداری تهران ( فنکاش ) به تعاونی تولیدی توزیعی کارکنان شهرداری تهران ( شهریار ) و همچنین بر اساس صورتجلسه مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده مورخ 1396/3/17، شرکت خودرو سرویس شهر به شناسه ملی 10101365089 بعنوان عضو حقوقی جدید هیئت مدیره تعیین گردید.

 

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه 1395

با توجه به پایان سال مالی 1395 ، جلسه مجمع عمومی عادی سالانه جهت اتخاذ تصمیمات لازم در تاریخ 1396/2/25 برگزار گردید و صورت های مالی و عملکرد سال مالی مورد نظر به تصویب رسید. موسسه حسابرسی ترازنما همکاران بعنوان حسابرس و بازرس قانونی و موسسه حسابرسی فراگیر اصول بعنوان بازرس علی البدل و همچنین روزنامه های ابرار و جمهوری اسلامی بعنوان روزنامه کثیرالانتشار برای سال مالی 1396 انتخاب گردید.

ضمنا با توجه به عملکرد مثبت شرکت در سال مالی 1395 ، مجمع به اتفاق آرا مبلغ ده میلیارد ریال معادل یک میلیارد تومان بعنوان تقسیم سود را مورد تصویب قرارداد که در مهلت قانونی بین سهامداران توضیع میگردد.

 

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت بهساز نگهدار شهر میباشد.

طراحی و پیاده سازی: مانوئل ا.